Werbea – Body, Mind, Soul & Spirit

Raňajkový balíček pre Energiu

( 0 out of 5 )
75,90  s DPH
  • Množstvo doplnkov a vitamínov na 1 mesiac.
  • Raňajková zmes Great Start:
  • Bez obsahu lepku a gluténu.
  • Ideálne pre vegetariánov a vegánov.
  • Mix bezlepkových obilnín, orechov, semienok, ovocia goji a vlákniny.
  • MCT Olej.
  • Power Kolagén.
EAN: 8588008658260 Katalógové číslo: 703 Kategórie:

S našimi odborníkmi sme vytvorili balíček doplnkov vhodný pre mužov aj ženy ktorí vyznávajú zdravý životný štýl, ale nemajú čas na rannú prípravu kvalitných raňajok. Spojením Power Kolagénu a MCT Oleju podporíte látkovú premenu, imunitný systém a zníženie oxidačného stresu. Ak k tomu pridáme Raňajkovú zmes Great Start zásobíte telo dennou dávkov omega 3 mastných kyselín. Hneď zrána tak získate kvalitný a rýchly zdroj energie pre celý deň. Spojením doplnkov výživíte svoje kĺby a podporíte ich pohyblivosť. Kombinácia doplnkov pomáha regenerovať chrupavky v kĺboch pri artróze, artritíde a osteoartritíde.

DÁVKOVANIE A NÁVOD NA POUŽITIE

Raňajková zmes Great Start – 3 polievkové lyžice (50 g) raňajkovej kaše GREAT START za stáleho miešania zalejte 100 ml prevarenou teplou vodou (do 43°C), zamiešajte a nechajte stáť 2 minúty. Potom navrch poukladajte 2-5 druhov vášho obľúbeného nakrájaného alebo nastrúhaného čerstvého ovocia – banán, jablko, čučoriedky, jahody, maliny, mango, broskyňa, slivky. Podľa chuti pridajte mletú škoricu, kakao, kokos, med alebo javorový sirup.

MCT oil – Do pohára s objemom 150-300 ml nasypte jednu zarovnanú odmerku (8g) a dobre zamiešajte. Po rozpustení nápoj vypite.  MCT Oil+ je možné rozpustiť aj v inom nápoji či jedle. Doporučená denná dávka je 1x denne 8g (1 odmerka).

Power Collagen – do pohára s objemom 200-300 ml nasypte jednu zarovnanú odmerku a dobre zamiešajte. Doporučená denná dávka je 7,2g (1 odmerka).

 

X