Werbea – Body, Mind, Soul & Spirit
Zľava!

Vitamíny pre Tehotné a dojčiace matky

( 0 out of 5 )
38,50  s DPH
  • Množstvo doplnkov a vitamínov na 1 mesiac.
  • Beauty collagen.
  • Vitamín D3+K1+K2.
  • Magnézium (Horčík).
  • Vitamín C.
  • Omega 3 mastné kyseliny.
Katalógové číslo: 704 Kategórie:

Balíček prémiových doplnkov ktorý obsahuje komplex vitamínov a minerálov pre pokrytie jedinečných potrieb žien počas tehotenstva a dojčenia. Účinkuje ako prevencia strií a celulitídy. Kombinácia doplnkov Beauty kolagén, Vitamín C a Vitamín D3+ K1 +K2 prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému. Podporíte tvorbu kolagénu a dodáte svojmu telu potrebné antioxidanty. Napomáhate taktiež k správnej distribúcii a vstrebávaniu vápnika. Magnézium (Horčík) môže napomôcť psychickému stavu a spánku. Pôsobí ako prevencia osteoporózi a udržaniu si zdravých a silných kostí. Omega-3 mastné kyseliny sú dôležité pre tehotné a dojčiace ženy, pretože pozitívne ovplyvňujú vývoj dieťatka. Mastné kyseliny napomáhajú pri správnej funkcii mozgu, srdca, ciev a zraku.

DÁVKOVANIE A NÁVOD NA POUŽITIE

Beauty Collagen – Do pohára s objemom 200-300 ml nasypte jednu zarovnanú odmerku a dobre zamiešajte. Doporučená denná dávka je 7,2g (1 odmerka).  

Vitamín D3 + K1 + K2 – 1- 2 tableta denne.

Magnézium (Horčík) – 2 tablety denne.

Vitamín C – 2 tablety denne.

Omega 3 – 2 tablety denne.

DÁVKOVANIE A NÁVOD NA POUŽITIE

Beauty Collagen – Do pohára s objemom 200-300 ml nasypte jednu zarovnanú odmerku a dobre zamiešajte. Doporučená denná dávka je 7,2g (1 odmerka).

Vitamín D3 + K1 + K2 – 1- 2 tableta denne.

Magnézium (Horčík) – 2 tablety denne.

Vitamín C – 2 tablety denne.

Omega 3 – 2 tablety denne.

X